Prekių krepšelis

APIE MUS

Prasidėjus ir įpusėjus koronaviruso pandemijai vienintelė mūsų šeimos ramybės oazė buvo sodyba. Pandemijos laikotarpiu sukūrėme šeimos verslą – „Londūkis“, kuriame sujungėme šeimos narių pomėgius, kuriame rankų darbo dovanėles iš gamtos turtų, esančius sodyboje, toli nuo taršos. Didelis dėmesys skiriamas tvarumui, ekologijai, natūralumui, rankų darbui, tradicijoms ir gamtai. „Londūkio“ vertybės yra tokios pat kaip ir mūsų šeimoje: šeima, natūralumas, svetingumas, sąžiningumas, laisvė ir kt.

ŠEIMA. „Londūkis“ tai šeimos verslas, kuriame darbuojasi visi šeimos nariai. Nuo mažiausio iki vyriausio. Galime pasidžiaugti, kad darbuojasi net 4 kartos! Tad receptai, tradicijos, papročiai, žinios yra perduodamos iš kartos į kartą.

NATŪRALUMAS. Londūkio produkcija užauginta ir pagaminta mūsų pačių, mūsų sodyboje, nenaudojant jokių cheminių priedų. Viskas pagaminta rankų darbo ir su meilė. Garantuojame 100% natūralumą.

SVETINGUMAS. Esame labai svetingi, o versle visas dėmesys klientui, tad stengiamės išpildyti visus kliento norus ir jų lūkesčius.

SĄŽININGUMAS. Bendradarbiavimas su klientais ir partneriais pagrįstas skaidria, sąžininga ir efektyvia partneryste.

LAISVĖ. Laisvė kurti, rinktis, pasakyti savo nuomonę, įgalinti smalsumą ir lyderystę, kuriant inovacijas rinkoje

Taip pat apie mus galite paskaityti Valstiečio laikraštyje, nuoroda čia → https://www.valstietis.lt/sodyba/isigyta-sodyba-paskatino-pradeti-seimos-versla/1236

EnglishLithuanianRussian